SIA PB10Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 462 664 | 18 545 | 280 490 | 407 825 | 504 992 | 251 491 | 207 854 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2 810 186 | 3 108 880 | 3 239 723 | 3 950 312 | 8 554 605 | 9 019 358 | 9 349 079 |
| Aktīvi kopā | 3 272 850 | 3 127 425 | 3 520 213 | 4 358 137 | 9 059 597 | 9 270 849 | 9 556 933 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 1 717 593 | 1 789 465 | 306 330 | 220 870 | 737 118 | 881 359 | 416 330 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 235 429 | 816 793 | 2 356 237 | 349 649 | 4 285 714 | 4 361 538 | 4 223 077 |
| Saistības kopā | 2 953 022 | 2 606 258 | 2 662 567 | 570 519 | 5 022 832 | 5 242 897 | 4 639 407 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -130 172 | -48 661 | -63 521 | -126 265 | -350 853 | -358 813 | 499 574 |
| Pašu kapitāls kopā | 319 828 | 521 167 | 857 646 | 3 787 618 | 4 036 765 | 4 027 952 | 4 917 526 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 3745 | 9540 | 6360 | 9992 | 31 952 | 323 091 | 768 986 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -119 396 | -48 113 | -63 521 | -126 265 | -346 956 | -12 174 | 744 448 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -119 396 | -48 113 | -63 521 | -126 265 | -349 831 | -358 813 | 499 574 |
| Pārskata gada peļņa | -130 172 | -48 661 | -63 521 | -126 265 | -350 853 | -358 813 | 499 574 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "LP2 Management" — 2 kopīgas personas
- SIA "Pasta 14" — 2 kopīgas personas
- SIA "RCH Management" — 2 kopīgas personas
- SIA Alojas Biroji — 2 kopīgas personas
- SIA E89 — 2 kopīgas personas
- SIA IREF Center — 2 kopīgas personas
- SIA IREF Retail 3 — 2 kopīgas personas
- SIA Provendi asset management AIFP — 2 kopīgas personas
- SIA V61 — 2 kopīgas personas
- SIA Zaļā 1 — 2 kopīgas personas
- AS Provendi Real Estate Fund
- SIA IREF Office
Kopsavilkums: SIA PB10
Pārskats
SIA PB10 (reģ. nr. 45403051334) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Elizabetes iela 13 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 768 986 €, par 138% vairāk nekā gadu iepriekš (323 091 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 143% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gada peļņa bija 499 574 € (65,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 1 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 384 493 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 9 556 933 € un pašu kapitāls 4 917 526 € (51,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA IREF Residential.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.