SIA "Mūsa Motors Rīga"Aktīvs

40003161493Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 1993

Finanšu rādītāji

64 485 678 €-8,3%
Apgrozījums 2025
+12,0%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
020 milj.40 milj.60 milj.80 milj.’10’11’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
010 milj.20 milj.30 milj.’10’11’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

no pārskata
2025

Samaksātas dividendes 900 000 € (5% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Vēsture
2025900 000 €
2024400 000 €
2023400 000 €
2022100 000 €
20212 099 565 €
2020400 000 €
2019200 000 €
2018300 000 €
201795 000 €
20160 €
20150 €
20140 €
20130 €
20110 €
20100 €
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
201020112013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā3 377 2553 108 6233 666 4934 202 9185 775 4456 531 3129 536 03911 520 54312 319 86414 384 99411 970 85415 740 30221 693 78223 892 96324 860 726
Pamatlīdzekļi kopā602 1011 040 347585 155843 543840 839330 0751 119 489455 717249 033283 441289 754267 291276 900928 1091 094 181
Aktīvi kopā3 979 3564 148 9704 251 6485 046 4616 616 2846 861 38710 655 52811 976 26012 568 89714 668 43512 260 60816 007 59321 970 68224 821 07225 954 907
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības2 960 3993 213 9793 074 1932 871 0583 871 1964 173 7076 565 4655 840 4004 718 0515 129 2893 450 4523 911 6226 580 7226 192 1545 704 524
Ilgtermiņa saistības223 785111 412293 067538 726437 496124 105550 618334 461544 091666 22457 0400000
Saistības kopā3 184 1843 325 3913 367 2603 409 7844 308 6924 297 8127 116 0836 174 8615 262 1425 795 5133 507 4923 911 6226 580 7226 192 1545 704 524
Pamatkapitāls———————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———————————————
Pārskata gada peļņa14 19735 73892 932398 563400 089349 8371 075 8702 561 9542 105 3561 566 1671 780 2703 462 2913 740 7053 736 2042 507 830
Pašu kapitāls kopā756 051792 779721 5851 443 6402 207 8012 563 5753 539 4455 801 3997 306 7558 872 9228 553 62711 915 91815 256 62418 615 60320 223 433
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums13 244 17215 465 48220 822 60728 731 85922 641 83430 233 21142 748 98044 864 07743 907 64436 590 76045 763 91359 498 38962 165 93970 324 13964 485 678
Saimnieciskās darbības peļņa94 775109 490152 633524 695549 715522 3231 344 3882 717 0102 248 4371 659 7031 835 9133 534 6454 042 9424 087 5032 928 757
Peļņa pirms nodokļiem19 92041 495103 598458 913482 921414 2971 211 8232 562 6972 105 8001 567 2601 782 2983 486 1603 842 3833 837 2342 732 972
Pārskata gada peļņa14 19735 73892 932398 563400 089349 8371 075 8702 561 9542 105 3561 566 1671 780 2703 462 2913 740 7053 736 2042 507 830
Darbaspēka izmaksas———————————————
Nolietojums———————————————
Citi rādītāji
Darbinieki78781091091078795989797101109108112114
Aprēķinātā dividende00000095 000300 000200 000400 0002 099 565100 000400 000400 000900 000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

50%50%SIA "Mūsa Motors Rīga"Automobilu Investicij…SIA "VL Invest"9+Tučkus Vitauts
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "Mūsa Motors Rīga"

Pārskats

SIA "Mūsa Motors Rīga" (reģ. nr. 40003161493) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kārļa Ulmaņa gatve 5.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 64 485 678 €, par 8,3% mazāk nekā gadu iepriekš (70 324 139 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 2 507 830 € (3,9% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 114 (gadu iepriekš 112). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 565 664 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 25 954 907 € un pašu kapitāls 20 223 433 € (77,9% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%): Automobilu Investicijas OU.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.