SIA "MŪSA MEŽCIEMS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 687 525 | 1 003 987 | 1 257 810 | 1 008 031 | 2 246 176 | 1 386 214 | 1 237 250 | 1 954 874 | 1 588 193 | 1 342 723 | 1 255 765 | 1 191 716 | 1 900 163 | 1 641 315 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 88 043 | 107 650 | 150 105 | 209 558 | 289 161 | 284 364 | 245 557 | 84 271 | 28 420 | 20 781 | 14 961 | 10 497 | 13 933 | 12 579 |
| Aktīvi kopā | 775 568 | 1 111 637 | 1 407 915 | 1 217 589 | 2 535 337 | 1 670 578 | 1 482 807 | 2 039 145 | 1 616 613 | 1 363 504 | 1 270 726 | 1 202 213 | 1 914 096 | 1 653 894 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 745 560 | 913 382 | 1 009 717 | 1 002 452 | 2 088 156 | 1 067 823 | 958 515 | 1 720 652 | 1 382 105 | 1 014 614 | 989 047 | 927 981 | 1 709 492 | 1 557 936 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 193 290 | 278 128 | 139 072 | 105 718 | 155 813 | 96 442 | 70 262 | 90 770 | 10 450 | 146 | 0 | 75 880 | 0 |
| Saistības kopā | 745 560 | 1 106 672 | 1 287 845 | 1 141 524 | 2 193 874 | 1 223 636 | 1 054 957 | 1 790 914 | 1 472 875 | 1 025 064 | 989 193 | 927 981 | 1 785 372 | 1 557 936 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -104 253 | -26 796 | 20 096 | -20 285 | 215 077 | 72 769 | 21 167 | -148 746 | -60 081 | 207 287 | -45 184 | -18 158 | -134 308 | -32 766 |
| Pašu kapitāls kopā | 23 747 | -2644 | 59 207 | 38 922 | 233 977 | 306 747 | 327 914 | 179 168 | 119 087 | 326 374 | 281 190 | 263 032 | 128 724 | 95 958 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 608 573 | 4 091 642 | 5 924 458 | 4 079 197 | 10 286 856 | 10 661 704 | 8 051 499 | 5 962 229 | 5 167 070 | 7 081 067 | 5 522 633 | 6 112 406 | 7 347 703 | 8 633 216 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -105 561 | 4254 | 83 144 | 23 825 | 267 880 | 110 140 | 37 634 | -139 752 | -53 535 | 241 688 | -24 665 | 11 456 | -95 341 | 7793 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -121 647 | -28 193 | 20 882 | -13 778 | 230 835 | 95 717 | 21 167 | -148 746 | -60 081 | 207 287 | -45 184 | -18 158 | -134 308 | -32 766 |
| Pārskata gada peļņa | -104 253 | -26 796 | 20 096 | -20 285 | 215 077 | 72 769 | 21 167 | -148 746 | -60 081 | 207 287 | -45 184 | -18 158 | -134 308 | -32 766 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 16 | 17 | 17 | 17 | 21 | 24 | 28 | 25 | 23 | 28 | 30 | 30 | 27 | 23 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "MŪSA MEŽCIEMS"
Pārskats
SIA "MŪSA MEŽCIEMS" (reģ. nr. 40103457637) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Biķernieku iela 145.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 8 633 216 €, par 17,5% vairāk nekā gadu iepriekš (7 347 703 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 32 766 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 23 (gadu iepriekš 27). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 375 357 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 653 894 € un pašu kapitāls 95 958 € (5,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (89%): Akciju sabiedrība "MŪSA MOTORS GRUPA".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.