SIA "VL Invest"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 500 000 € (16% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 22 037 | 16 933 | 16 528 | 6272 | 4737 | 2338 | 116 314 | 74 808 | 124 899 | 137 699 | 200 498 | 214 835 | 361 267 | 628 449 | 352 312 | 660 881 | 695 418 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1814 | 71 | 26 | 248 | 138 | 3124 | 70 228 | 69 363 | 1 344 479 | 1 557 140 | 1 556 754 | 1 556 754 | 2 482 103 | 2 481 536 | 2 484 678 | 2 482 891 | 2 781 252 |
| Aktīvi kopā | 23 851 | 17 004 | 16 554 | 6520 | 4875 | 5462 | 186 542 | 144 171 | 1 469 378 | 1 694 839 | 1 757 252 | 1 771 589 | 2 843 370 | 3 109 985 | 2 836 990 | 3 143 772 | 3 476 670 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 58 647 | 56 121 | 56 186 | 48 714 | 47 957 | 68 500 | 79 880 | 11 357 | 1 331 295 | 1 375 994 | 1 190 044 | 1 064 482 | 897 157 | 797 157 | 186 966 | 0 | 7100 |
| Ilgtermiņa saistības | 608 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 000 | 17 000 | 17 000 | 17 000 | 17 000 |
| Saistības kopā | 59 255 | 56 121 | 56 186 | 48 714 | 47 957 | 68 500 | 79 880 | 11 357 | 1 331 295 | 1 375 994 | 1 190 044 | 1 064 482 | 914 157 | 814 157 | 203 966 | 17 000 | 24 100 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -19 353 | -2923 | -512 | -2562 | -876 | -1738 | 169 699 | 26 170 | 5270 | 180 761 | 248 364 | 139 899 | 1 222 106 | 366 615 | 337 197 | 493 748 | 825 798 |
| Pašu kapitāls kopā | -35 454 | -39 132 | -39 644 | -42 206 | -43 082 | -63 038 | 106 662 | 132 814 | 138 083 | 318 845 | 567 208 | 707 107 | 1 929 213 | 2 295 828 | 2 633 024 | 3 126 772 | 3 452 570 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 55 538 | 745 | 600 | 6460 | 248 | 0 | 43 360 | 36 207 | 34 840 | 39 500 | 39 900 | 39 000 | 39 000 | 39 500 | 39 700 | 49 540 | 26 000 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -19 374 | -2923 | -512 | -2562 | -876 | -1736 | 169 709 | 26 170 | 5528 | 30 761 | 38 414 | 38 822 | 36 085 | 38 756 | -45 235 | 29 756 | 19 985 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -19 353 | -2923 | -512 | -2562 | -876 | -1738 | 169 699 | 26 170 | 5520 | 180 761 | 248 414 | 139 949 | 1 222 156 | 366 665 | 337 247 | 493 748 | 825 798 |
| Pārskata gada peļņa | -19 353 | -2923 | -512 | -2562 | -876 | -1738 | 169 699 | 26 170 | 5270 | 180 761 | 248 364 | 139 899 | 1 222 106 | 366 615 | 337 197 | 493 748 | 825 798 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Akciju sabiedrība "MŪSA MOTORS GRUPA"
- SIA "IMA Signāls"
- SIA "MMG Īpašumi"
- SIA "MŪSA AUTO"
- SIA "MŪSA MEŽCIEMS"
- SIA "MŪSA RENT"
- SIA "MŪSU AUTO VALMIERA"
- SIA "Mūsa Motors Rīga"
- SIA "Rīgas iela 86A"
- SIA "VL advice"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "M.M.G. Trust"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MMG Insurance"
Kopsavilkums: SIA "VL Invest"
Pārskats
SIA "VL Invest" (reģ. nr. 40003890569) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kārļa Ulmaņa gatve 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 26 000 €, par 47,5% mazāk nekā gadu iepriekš (49 540 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 825 798 € (3176% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 26 000 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 476 670 € un pašu kapitāls 3 452 570 € (99,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 7.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.