SIA "MŪSU AUTO VALMIERA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 200 000 € (9% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 449 888 | 640 056 | 672 286 | 958 237 | 1 012 979 | 2 158 922 | 2 167 099 | 2 075 597 | 1 273 438 | 6 163 623 | 6 183 816 | 4 262 966 | 5 013 655 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 89 239 | 112 068 | 164 420 | 229 709 | 265 485 | 182 100 | 116 219 | 133 830 | 135 230 | 183 466 | 173 099 | 147 919 | 429 576 |
| Aktīvi kopā | 539 127 | 752 124 | 836 706 | 1 187 946 | 1 278 464 | 2 341 022 | 2 283 318 | 2 209 427 | 1 408 668 | 6 347 089 | 6 356 915 | 4 410 885 | 5 443 231 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 436 105 | 620 413 | 720 294 | 922 577 | 972 469 | 1 937 869 | 1 575 811 | 1 454 663 | 543 113 | 4 460 572 | 3 568 139 | 1 166 749 | 1 880 029 |
| Ilgtermiņa saistības | 85 321 | 88 352 | 43 222 | 164 862 | 172 538 | 207 858 | 267 785 | 204 137 | 6411 | 217 685 | 47 813 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 521 426 | 708 765 | 763 516 | 1 087 439 | 1 145 007 | 2 145 727 | 1 843 596 | 1 658 800 | 549 524 | 4 678 257 | 3 615 952 | 1 166 749 | 1 880 029 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -11 178 | 19 117 | 27 839 | 41 000 | 32 950 | 40 838 | 212 997 | 135 906 | 306 712 | 617 749 | 700 513 | 439 359 | 407 145 |
| Pašu kapitāls kopā | 8822 | 31 669 | 59 507 | 100 507 | 133 457 | 174 295 | 387 292 | 498 197 | 704 909 | 1 282 659 | 1 833 171 | 2 272 530 | 2 679 675 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 848 233 | 3 888 438 | 4 138 820 | 5 304 009 | 5 927 138 | 7 754 830 | 11 453 289 | 7 743 434 | 11 494 873 | 16 424 837 | 20 417 671 | 17 434 413 | 22 200 531 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3214 | 28 739 | 41 003 | 57 438 | 33 252 | 48 342 | 221 029 | 143 581 | 312 486 | 633 232 | 748 982 | 443 425 | 457 453 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9657 | 19 049 | 32 705 | 47 852 | 25 020 | 40 838 | 212 997 | 135 906 | 306 712 | 626 429 | 738 159 | 439 451 | 457 199 |
| Pārskata gada peļņa | -11 178 | 19 117 | 27 839 | 41 000 | 32 950 | 40 838 | 212 997 | 135 906 | 306 712 | 617 749 | 700 513 | 439 359 | 407 145 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 21 | 18 | 18 | 23 | 25 | 27 | 26 | 25 | 25 | 29 | 32 | 34 | 37 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 001 | 100 000 | 39 999 | 150 000 | 0 | 200 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "JŪSU AUTO VALMIERA" — 100%
- SIA "Rīgas iela 62" — 48,28%
Kopsavilkums: SIA "MŪSU AUTO VALMIERA"
Pārskats
SIA "MŪSU AUTO VALMIERA" (reģ. nr. 44103080462) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Rīgas iela 86A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 22 200 531 €, par 27,3% vairāk nekā gadu iepriekš (17 434 413 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 23,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 407 145 € (1,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 37 (gadu iepriekš 34). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 600 014 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 5 443 231 € un pašu kapitāls 2 679 675 € (49,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (26,7%) pieder privātpersonai. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.