SIA "IMA Signāls"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 192 311 | 351 845 | 72 688 | 109 105 | 140 890 | 209 324 | 213 132 | 300 444 | 267 171 | 436 166 | 640 415 | 711 834 | 878 590 | 1 117 326 | 1 313 505 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 26 957 | 24 308 | 18 329 | 87 420 | 106 561 | 80 180 | 150 372 | 254 685 | 235 993 | 221 028 | 215 637 | 200 545 | 186 578 | 205 853 | 177 231 |
| Aktīvi kopā | 219 268 | 376 153 | 91 017 | 196 525 | 247 451 | 289 504 | 363 504 | 555 129 | 503 164 | 657 194 | 856 052 | 912 379 | 1 065 168 | 1 323 179 | 1 490 736 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 188 919 | 344 113 | 50 172 | 47 851 | 54 238 | 140 557 | 137 396 | 137 676 | 134 599 | 184 696 | 148 049 | 122 867 | 92 454 | 105 098 | 150 231 |
| Ilgtermiņa saistības | 9485 | 5904 | 912 | 47 027 | 68 041 | 25 603 | 41 514 | 106 781 | 62 441 | 20 872 | 15 279 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 198 404 | 350 017 | 51 084 | 94 878 | 122 279 | 166 160 | 178 910 | 244 457 | 197 040 | 205 568 | 163 328 | 122 867 | 92 454 | 105 098 | 150 231 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 864 | 1299 | 9432 | 22 847 | 19 924 | 11 274 | 40 730 | 124 090 | 132 312 | 145 502 | 241 098 | 196 788 | 183 203 | 245 367 | 137 774 |
| Pašu kapitāls kopā | 20 864 | 22 163 | 31 595 | 91 301 | 111 225 | 122 441 | 163 121 | 287 082 | 306 124 | 451 626 | 692 724 | 789 512 | 972 714 | 1 218 081 | 1 340 505 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3 097 753 | 4 665 040 | 5 294 417 | 1 713 213 | 978 236 | 980 762 | 1 368 022 | 1 830 967 | 1 911 032 | 1 662 288 | 1 870 649 | 1 903 894 | 1 869 624 | 1 999 359 | 1 754 990 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2244 | 4268 | 12 158 | 28 047 | 29 274 | 8700 | 44 376 | 128 207 | 136 029 | 148 366 | 242 017 | 222 275 | 183 203 | 245 367 | 137 774 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 864 | 2505 | 11 083 | 26 778 | 27 831 | 6935 | 43 299 | 124 090 | 132 312 | 145 502 | 241 098 | 221 776 | 183 203 | 245 367 | 137 774 |
| Pārskata gada peļņa | 864 | 1299 | 9432 | 22 847 | 19 924 | 11 274 | 40 730 | 124 090 | 132 312 | 145 502 | 241 098 | 196 788 | 183 203 | 245 367 | 137 774 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 23 | 22 | 22 | 22 | 22 | 23 | 23 | 23 | 26 | 23 | 22 | 23 | 22 | 22 | 21 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 113 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "IMA Signāls"
Pārskats
SIA "IMA Signāls" (reģ. nr. 45403027008) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Lazdonas pag., Lazdona, Centra iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 754 990 €, par 12,2% mazāk nekā gadu iepriekš (1 999 359 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 137 774 € (7,9% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 21 (gadu iepriekš 22). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 83 571 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 490 736 € un pašu kapitāls 1 340 505 € (89,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (90%): Akciju sabiedrība "MŪSA MOTORS GRUPA".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.