Pillar 11, SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9561 | 1330 | 1308 | 74 878 | 687 660 | 690 213 | 608 503 | 470 491 | 474 324 | 387 559 | 389 819 | 991 607 | 1 037 975 | 1 280 963 | 1 439 556 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 359 222 | 361 933 | 466 920 | 618 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 368 783 | 363 263 | 468 228 | 692 878 | 687 660 | 690 213 | 608 503 | 470 491 | 474 324 | 387 559 | 389 819 | 991 607 | 1 037 975 | 1 280 963 | 1 439 556 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 000 | 31 729 | 17 778 | 277 550 | 50 | 311 959 | 325 516 | 338 916 | 380 835 | 297 526 | 342 723 | 754 794 | 727 718 | 993 261 | 1 099 461 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 99 798 | 0 | 292 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 10 000 | 31 729 | 117 576 | 277 550 | 292 050 | 311 959 | 325 516 | 338 916 | 380 835 | 297 526 | 342 723 | 754 794 | 727 718 | 993 261 | 1 099 461 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8778 | -27 249 | 19 118 | -83 604 | -19 718 | -17 357 | -95 267 | -151 412 | -117 422 | -63 456 | -42 937 | -90 283 | -66 555 | -37 555 | 52 393 |
| Pašu kapitāls kopā | 358 783 | 331 534 | 350 652 | 415 328 | 395 610 | 378 254 | 282 987 | 131 575 | 93 489 | 90 033 | 47 096 | 236 813 | 310 257 | 287 702 | 340 095 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 3015 | 5709 | 0 | 2155 | 17 671 | 345 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 327 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 111 | -17 796 | 26 664 | -77 310 | -16 150 | -17 307 | -95 217 | -139 909 | -105 033 | -50 712 | -30 664 | -75 197 | -60 135 | -36 365 | 56 778 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 111 | -17 805 | 26 663 | -77 310 | -16 150 | -17 307 | -95 217 | -151 237 | -117 372 | -63 406 | -42 887 | -90 233 | -66 505 | -37 505 | 52 443 |
| Pārskata gada peļņa | -8778 | -27 249 | 19 118 | -83 604 | -19 718 | -17 357 | -95 267 | -151 412 | -117 422 | -63 456 | -42 937 | -90 283 | -66 555 | -37 555 | 52 393 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Pillar 23, SIA — 3 kopīgas personas
- Pillar 3, SIA — 3 kopīgas personas
- Tāla 1, SIA — 3 kopīgas personas
- NHC 2, SIA — 2 kopīgas personas
- NHC 4, SIA — 2 kopīgas personas
- NHC 5, SIA — 2 kopīgas personas
- New Hanza Centre, SIA — 2 kopīgas personas
- New Hanza Development, SIA — 2 kopīgas personas
- New Hanza dārzs, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar 19, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar 22, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar Capital, AS — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Pillar 11, SIA
Pārskats
Pillar 11, SIA (reģ. nr. 40103258310) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Pulkveža Brieža iela 28A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 52 393 €. Ar peļņu noslēgti 2 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 439 556 € un pašu kapitāls 340 095 € (23,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Pillar Capital, AS.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.