Pillar 22, SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 391 610 | 1 357 460 | 1 591 045 | 72 015 | 30 170 | 35 559 | 22 219 | 23 831 | 17 838 | 23 414 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 1 561 000 | 1 563 000 | 1 612 000 | 1 707 000 | 1 735 000 | 1 786 686 | 2 304 222 |
| Aktīvi kopā | 391 610 | 1 357 460 | 1 591 045 | 1 633 015 | 1 593 170 | 1 647 559 | 1 729 219 | 1 758 831 | 1 804 524 | 2 327 636 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 24 760 | 981 833 | 1 238 682 | 1 236 749 | 101 135 | 84 927 | 85 752 | 65 700 | 70 955 | 182 883 |
| Ilgtermiņa saistības | 4996 | 45 409 | 52 332 | 6922 | 1 093 625 | 1 071 766 | 1 050 884 | 1 103 106 | 1 135 932 | 1 242 294 |
| Saistības kopā | 29 756 | 1 027 242 | 1 291 014 | 1 243 671 | 1 194 760 | 1 156 693 | 1 136 636 | 1 168 806 | 1 206 887 | 1 425 177 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -38 146 | -31 636 | -30 187 | 89 313 | 9066 | 92 456 | 101 717 | -2558 | 7612 | 304 822 |
| Pašu kapitāls kopā | 361 854 | 330 218 | 300 031 | 389 344 | 398 410 | 490 866 | 592 583 | 590 025 | 597 637 | 902 459 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 90 097 | 156 753 | 158 082 | 167 024 | 171 329 | 177 809 | 182 307 | 187 540 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -38 146 | -31 586 | 8224 | 129 710 | 54 371 | 136 985 | 146 507 | 75 426 | 90 913 | 373 136 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -38 146 | -31 586 | -30 137 | 89 363 | 9116 | 92 506 | 101 767 | -2508 | 7685 | 304 872 |
| Pārskata gada peļņa | -38 146 | -31 636 | -30 187 | 89 313 | 9066 | 92 456 | 101 717 | -2558 | 7612 | 304 822 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- NHC 2, SIA — 3 kopīgas personas
- NHC 4, SIA — 3 kopīgas personas
- NHC 5, SIA — 3 kopīgas personas
- New Hanza Centre, SIA — 3 kopīgas personas
- Pillar 19, SIA — 3 kopīgas personas
- New Hanza Development, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar 11, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar 23, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar 3, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar Capital, AS — 2 kopīgas personas
- Tāla 1, SIA — 2 kopīgas personas
- "Cēsu 12"
Kopsavilkums: Pillar 22, SIA
Pārskats
Pillar 22, SIA (reģ. nr. 50103966301) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Pulkveža Brieža iela 28A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 187 540 €, par 2,9% vairāk nekā gadu iepriekš (182 307 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2016–2025). 2025. gada peļņa bija 304 822 € (163% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 10 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 327 636 € un pašu kapitāls 902 459 € (38,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Pillar Capital, AS.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.