Tāla 1, SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 227 528 | 27 308 | 861 786 | 745 030 | 410 046 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6 736 399 | 20 615 960 | 28 425 183 | 35 440 674 | 37 299 156 |
| Aktīvi kopā | 6 963 927 | 20 643 268 | 29 286 969 | 36 185 704 | 37 709 202 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 408 505 | 904 840 | 399 769 | 1 420 019 | 1 224 195 |
| Ilgtermiņa saistības | 3 351 799 | 15 374 026 | 17 137 226 | 22 233 985 | 24 100 613 |
| Saistības kopā | 3 760 304 | 16 278 866 | 17 536 995 | 23 654 004 | 25 324 808 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -91 377 | 1 160 779 | -314 428 | 781 726 | -147 306 |
| Pašu kapitāls kopā | 3 203 623 | 4 364 402 | 11 749 974 | 12 531 700 | 12 384 394 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 29 510 | 537 825 | 2 124 345 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -64 866 | 1 164 056 | 374 804 | 2 132 186 | 1 121 391 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -91 377 | 1 162 971 | -216 229 | 784 107 | -147 117 |
| Pārskata gada peļņa | -91 377 | 1 160 779 | -314 428 | 781 726 | -147 306 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Pillar 11, SIA — 3 kopīgas personas
- Pillar 23, SIA — 3 kopīgas personas
- Pillar 3, SIA — 3 kopīgas personas
- NHC 2, SIA — 2 kopīgas personas
- NHC 4, SIA — 2 kopīgas personas
- NHC 5, SIA — 2 kopīgas personas
- New Hanza Centre, SIA — 2 kopīgas personas
- New Hanza Development, SIA — 2 kopīgas personas
- New Hanza dārzs, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar 19, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar 22, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar Capital, AS — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Tāla 1, SIA
Pārskats
Tāla 1, SIA (reģ. nr. 40203299599) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2021. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Pulkveža Brieža iela 28A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 124 345 €, par 295% vairāk nekā gadu iepriekš (537 825 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2021–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 147 306 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 5 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 37 709 202 € un pašu kapitāls 12 384 394 € (32,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Pillar Capital, AS.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.