Pillar 19, SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 533 330 | 7 477 695 | 7 397 626 | 8 215 866 | 8 092 361 | 8 082 966 | 8 006 803 | 8 098 849 | 6 829 394 | 6 810 882 | 6 898 032 | 6 796 453 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 7 927 235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 262 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3515 |
| Aktīvi kopā | 8 460 565 | 7 477 695 | 7 397 626 | 8 215 866 | 8 092 361 | 8 082 966 | 8 028 065 | 8 098 849 | 6 829 394 | 6 810 882 | 6 898 032 | 6 799 968 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 200 | 1310 | 2823 | 563 | 9069 | 63 519 | 194 159 | 398 232 | 497 159 | 717 024 | 903 801 | 1 072 400 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 12 200 | 1310 | 2823 | 563 | 9069 | 63 519 | 194 159 | 398 232 | 497 159 | 717 024 | 903 801 | 1 072 400 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -561 635 | -971 980 | -81 581 | 820 500 | -132 011 | -63 845 | -185 541 | -133 289 | -1 368 382 | -238 377 | -99 627 | -266 663 |
| Pašu kapitāls kopā | 8 448 365 | 7 476 385 | 7 394 803 | 8 215 303 | 8 083 292 | 8 019 447 | 7 833 906 | 7 700 617 | 6 332 235 | 6 093 858 | 5 994 231 | 5 727 568 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 4003 | 7255 | 883 | 4195 | 1263 | 3405 | 1091 | 1091 | 1091 | 1091 | 1091 | 1091 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -561 635 | -948 776 | -81 531 | 820 550 | -131 961 | -62 709 | -181 711 | -121 749 | -1 352 100 | -208 325 | -52 237 | -220 656 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -561 635 | -948 776 | -81 531 | 820 550 | -131 961 | -63 795 | -185 491 | -133 239 | -1 368 332 | -238 327 | -99 339 | -266 613 |
| Pārskata gada peļņa | -561 635 | -971 980 | -81 581 | 820 500 | -132 011 | -63 845 | -185 541 | -133 289 | -1 368 382 | -238 377 | -99 627 | -266 663 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- NHC 2, SIA — 3 kopīgas personas
- NHC 4, SIA — 3 kopīgas personas
- NHC 5, SIA — 3 kopīgas personas
- New Hanza Centre, SIA — 3 kopīgas personas
- Pillar 22, SIA — 3 kopīgas personas
- New Hanza Development, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar 11, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar 23, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar 3, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar Capital, AS — 2 kopīgas personas
- Tāla 1, SIA — 2 kopīgas personas
- "Cēsu 12"
Kopsavilkums: Pillar 19, SIA
Pārskats
Pillar 19, SIA (reģ. nr. 40103766952) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Pulkveža Brieža iela 28A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1091 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 11,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 266 663 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 6 799 968 € un pašu kapitāls 5 727 568 € (84,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Pillar Capital, AS.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.